Rozprávkovo dobrodružný tábor plný angličtiny

Aktivity pre deti:Kam s deťmi počas leta?

Marek 25.05.201717654

Rozprávkovo dobrodružný tábor plný angličtiny

Hravá forma, svet zábavy, dobrej nálady a špičkoví lektori To je v skratke idea anglického tábora pre deti od šesť do dvanásť rokov, ktorý ponúka Jazyková škola Progres. Denný tábor v prostredí angličtiny je pre mnohé deti aj cesta ako nájsť k jazyku priateľský postoj.

Škola hrou stále platí

Mgr. Daniela Kočajdová z Jazykovej školy Progres hovorí, že pre deti je prirodzené učiť sa a poznávať, zabávať sa a hrať. Preto všetky tieto ingrediencie zmiešali a vytvorili zážitkový tábor plný angličtiny. Tábor je organizovaný počas piatich dní vždy od ôsmej hodiny ráno do šestnástej hodiny popoludní a trvá od 10.07. do 14.07.2017. Máme mnoho aktivít tematicky rozdelených. Pre deti sú pripravené zážitky v podobe príbehových hier ako Cestovanie po Londýne s Bobom, Kevinom a Stuartom, výlet do prírody práca s mapou, riešenie šifier, orientácia v prírode podľa prírodných úkazov, športové disciplíny a súťaže, lúštenie labyrintov,  ale napríklad aj divadlo, či maškarný ples. Prihlásiť sa je možné online podaním formulára alebo cez email do 30.06.2017

Odnesú si každodennú angličtinu

Pri otázke, čo si malé deti z tábora odnesú odpovedá Daniela Kočajdová pohotovo: „Decká sa naučia takú tú dennú angličtinu, ako si niečo vypýtať, poprosiť, základné pravidlá komunikácie a hlavne stratia komunikačnú bariéru.“ Vďaka vyškoleným lektorom sa deti zoznámia so zahraničnými hrami, zvyklosťami a ostávajú aj v písomnej, samozrejme anglickej komunikácii.

Simulované situácie každodennosti

Keďže ide o denný tábor,, odpadá pre deti stres z nového prostredia, kde by museli ostať. Tábor je organizovaný vo Zvolene a podľa skúseností Daniely Kočajdovej sa netreba báť, že by dieťa tábor odmietalo preto, že sa bude treba učiť. „Hlavnou vyučovacou metódou je učenie sa hrou, prostredníctvom stotožnenia sa s rozprávkovými postavami, na základe čoho vyučovanie prebieha v spontánnych hraných situáciách,“ dodáva Daniela Kočajdová z Jazykovej školy Progres.

 

Komentáre Disqus.
(4.3/5) 58 referencií
Jazyková škola…

Kurz anglického jazyka pre mládež a dospelých v kombinácii so slovenským a zahraničným lektorom v…

Jaroslava

1 729

Individuálne doučovanie.

Vyučujúca bola na hodiny pripravená a viedla ich v príjemnej atmosfére. Urobila…

Jazykový kurz - Anglický jazyk

S kurzom anglického jazyka som bol veľmi spokojný. Páčil sa mi otvorený,…

Jazykový kurz

S jazykovou školou sme boli a zároveň aj sme veľmi spokojní, deťom to veľmi…

Jazyková škola…
4.3/5 58 hodnotení

Čítajte ďalej

Čo potrebuje študent, aby mohol študovať na Cambridge?

Rodina

Čo potrebuje študent, aby mohol študovať na…


17.08.201717654

MarekRodina

Chcete študovať v zahraničí? Túto vec budete musieť splniť!

Rodina

Chcete študovať v zahraničí? Túto vec budete…


16.08.201717654

MarekRodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím