Veľký tábor, pre malých umelcov

Aktivity pre deti:Kam s deťmi počas leta?

Marek 18.05.201512669

Veľký tábor, pre malých umelcov

Má vaše dieťa tvorivé a umelecké sklony? Pripravte mu leto, ktoré bude v znamení dobrodružstiev, tanca zábavy a predovšetkým tvorivej nálady.

Mladí umelci v akcii

V deťoch je vždy prirodzený kus tvorivosti. Často objavujú svoj talent, všetko ich zaujíma a potrebujú zorientovať. Pre deti, ktoré v sebe cítia sklony k tvorbe je pripravený a doslova ušitý na mieru detský umelecký tábor. Pri umelecký táboroch ide v podstate o denné tábory pre deti vo veku od 6 - 12 rokov. Tábor je plný spevu, tanca, divadla, športu, kreslenia, tvorenia a hlavne zábavy. Tábor je zameraný na talent detí, kde sa rozvíja ich fantázia a vytvoria spolu malé dielo, ktoré rodičom predvedú.

Tvorivé dni plné dobrej nálady

Denný umelecký tábor je prešpikovaný zábavnými aktivitami, pri ktorých deti môžu hravou formou rozvíjať svoj talent. Všetko je postavené na princípe hry. „Na začiatku sa medzi sebou deti zoznámia hrami, hereckými etudami a naladíme sa na prvé kroky v tanci. Rovnako aj ďalšie naše dni sú plné umeleckých činností, deti pomocou hier príjmu divadelné, tanečné základy a popritom sa zabavia vďaka rôznym kolektívnym, športovým, ale aj logickým a tvorivým hrám. Budeme spolu spievať, tancovať, hrať divadelné hry, celé dielo bude tvorené fantáziou vašich detí,“ predstavuje činnosti  umelecká agentúra Dell´arte, ktorá tábor organizuje

Tvorivé dielne sú praktickou ukážkou šikovnosti

Tábor začína vždy 8:00 a rodičia si deti vyzdvihnú medzi 16:00 -16:30 hodinou. Samozrejme v cene je strava, pitný režim, olovrant, ovocie, nájom priestorov, spotrebný materiál.Medzi obľúbené časti tábora patria tvorivé dielne, kde si deti vytvoria  rekvizity, bábky, scénu. Výsledky tvorivosti deti odprezentujú svojim rodičom.  Deti sa tak stávajú umelcami, ktorí si zaslúžia svoj prvý potlesk nadšenie v ich očiach nepozná hraníc. Po dňoch strávených v umeleckom tábore mnohé z nich v sebe objavia talenty, ktoré rozvíjajú počas celého roka.

Základom sú kvalitní vedúci

Základom pre výchovu detí sú skúsení lektori a učitelia. Preto v umeleckej agentúre netrávia čas s deťmi animátori brigádnici, ale Mgr.art. Mária Rogoňová a Mgr.art. Michaela Kučerková, a iní vedúci, ktorí vyštudovali na divadelnej fakulte VŠMU bábkoherectvo. Práca s deťmi je pre nich veľmi inšpirujúca a vedia v deťoch prebudiť tvorivosť.

 

Tábory sa organizujú:

Viničné

6.-10.7. 2015 – Základná škola

Rovinka

13.-17.7.2015 – Kultúrny Dom

20.-24.7.2015 - KD

Miloslavov

27.-31.7.2015 – RC Alžbetka

Dúbravka

3.-7.8.2015 – Centrum Rodiny, Bazovského 6

10.-14.8.2015 - Centrum Rodiny, Bazovského 6

Komentáre Disqus.
(5/5) 27 referencií
Dellarte

Vitajte na stránke umeleckej agentúry Dell´arte. Agentúra sprostredkováva vzdelávacie kurzy pre…

Narodeninová párty

Zábavný program pre deti, minidisco, tvorivé dielne, maľovanie na tvár,…

MariannaK

1 204

Tanecna v MS

boli sme spokojni.

Detský umelecký tábor Miloslavov

Dobre zorganizované, bohatý program pre deti

Dellarte
5/5 27 hodnotení

Čítajte ďalej

Dokonalý zážitok! Zavolajte si Mikuláša priamo k vám domov!

Rodina

Dokonalý zážitok! Zavolajte si Mikuláša…


02.12.201512669

MarekRodina

Narodeninová oslava

Aktivity pre deti

Narodeninová oslava


13.08.201512669

DellarteAktivity pre deti

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím