Denné tábory v Bratislave a blízkom okolí

Aktivity pre deti

Marek 01.07.201518821

Denné tábory v Bratislave a blízkom okolí

Letné prázdniny naplno odštartovali a s nimi aj pestrá ponuka denných táborov. Pre deti z Bratislavy a blízkeho okolia ponúkame zaujímavé spektrum možností na zábavu, dobrodružstvá aj možnosť príťažlivo formou dozvedieť sa niečo nové.

Overené tábory

Množstvo pozitívnych referencií, spokojných detí a mnoho rokov organizovania aktivít. To všetko majú za sebou ľudia z občianskeho združenia Preliezka, ktoré organizuje pre deti už od šesť rokov z hlavného mesta a blízkeho okolia zaujímavé možnosti na prežitie letných dní. „Denný tábor má mnoho výhod. Nielen preto, že je o deti postarané počas dňa, získavajú kamarátov, ale bývajú doma a tábor je tematický, takže deti sa vždy aj niečo naučia“ hovorí o výhodách Michal Moško z Preliezka o.z. O tom, že si je z čoho vyberať hovorí aj bohatá ponuka z ktorej vyberáme zaujímavé tipy.

Svet mladých dám

Denný tábor zaujímavý pre každú mladú dámu. Ako už názov napovedá, po dňoch tábora sa vám domov vráti skutočná mladá dáma, ktorá sa bude vyznať v etikete, móde, tanci. Mladé dámy si vyrobia vlastný šperk a oboznámia sa ako sa šperky správne nosia. Spoznajú rôzne štýly česania, starostlivosti o nechty a oboznámia sa s kalokagatiou. Áno, bude aj fotenie aj prechádzky po móle. Za týždeň sa tak dievčatá nielen zabavia, ale získajú aj vyššiu mieru vzdelania a prestíže.

Tanečná horúčka

Tancovať baví malých aj starších, chlapcov aj dievčatá. Denný tábor Tanečná horúčka je zameraný na rôzne tanečné štýly, v rámci ktorých sa deti naučia základy krokov, alebo priamo celú zostavu. Tábor je organizovaný spoločne s profesionálnymi tanečníkmi z INTERKLUBu.

Bunkre odvahy

Skutočné dobrodružstvo, ktoré sa bude odohrávať na rakúsko – slovenských hraniciach. Účastníci sa na pár dní stanú súčasťou príbehov Napoleonských vojen a zažijú  realitu života vojakov z čias I. a II. Svetovej vojny. V tábore zažijú aj zrekonštruované obranné bunkre, naučia sa zásady prežitia, používať kompas, či buzolu, orientovať sa v mape, založiť oheň a mnoho životne dôležitých zručností. Deti môžu získať aj táborové vojenské hodnosti. Skutočne dobrodružstvami naprataný týždeň, o ktorého každom jednom dni vám budú ratolesti s nadšením rozprávať.

Farebný FOTO svet

Je to najideálnejší tábor pre milovníkov fotografovania. Deti môžu použiť svoj fotoaparát, alebo si ho za veľmi výhodných podmienok požičať. Naučia sa vedomosti o základoch expozície, ostrenia a umiestňovania objektov fotografovania do správneho uhla. Tak isto sa oboznámia so spracovaním fotografie v grafickom programe. Lov najkrajších záberov, kompozície a súťaže vo fotení sú samozrejmosťou.

Športiaci

Tábor pre deti, ktoré musia neustále niečo robiť. Energiou nabité deti si v tábore vyskúšajú rôzne druhy športov a  navzájom zmerajú sily. Tábor je venovaným loptovým hrám, ale aj netradičnými, ako sú rôzne raketové športy alebo frisbee. Spolu odborným animátorom si prejdú aj ľahkú gymnastiku a atletiku. Možno práve v tomto tábore nájde vaše dieťa záľubu v konkrétnom športe a časom sa vypracuje na profesionálnu úroveň.

Einsteinovi učenci

Niečo pre všetkých, ktorí milujú záhady, závan vedy, dobrodružstvá pokusov. Vedomostno – zábavný tábor je pre všetkých, ktorí dychtia po poznaní a nevadí im, že by sa počas prázdnin mohli dozvedieť niečo nové. Samozrejme zaujímavé, dobrodružné, atraktívne, niečo o čom sa v bežných učebniciach nepíše.

 

Kompletnú ponuku denných táborov si môžete pozrieť tu.

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
dennetabory

Najväčší prehľad denných tématických táborov v Bratislave. Nájdite pre vaše dieťa letnú aktivitu na…

Martin Chyla

125 186

denný tábor Veselí vodáci

Ďakujeme veľmi pekne za krásny týždeň na vode. Syn prišiel nadšený, veľa sa…

Peskova

1 3197

Letné rodeo

Dcera bola veľmi spokojná, príjemne unavená, nadšená z koníkov a radosť z…

dennetabory
5/5 5 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím