Leto plné zážitkov pre každé dieťa

Aktivity pre deti

Marek 01.07.201519144

Leto plné zážitkov pre každé dieťa

Vedecké exponáty, stretnutia so zaujímavými pokusmi, veda v praxi aj výlety do histórie, či hlbokých morí. To všetko plus súťaže pre rodičov aj deti a mnoho ďalších možností zábavy ponúkajú Atlantis Centrá v Bratislave aj Leviciach.

Interaktívne hračky zabavia aj vzdelajú

V bratislavskom aj levickom Atlantic centre čakajú na návštevníkov každý deň desiatky vedeckých exponátov. Zamerané sú predovšetkým na oblasť fyziky, chémie, matematiky. „Nejde o učenie v pravom zmysle slova. Aj deti aj dospelí sú doslova vtiahnutí do zážitkov a vedy. Učia sa nové poznatky, poznávajú svet, dozvedia sa omnoho viac ako z poučiek v škole a uvidia fungovanie vedy na vlastné oči,“ hovorí Miroslava Pavelková z Atlantis Centra. Ide o skutočné dobrodružstvo.

Denný tábor plný zábavy

Do Atlantis centra na Prievozskej 18 v Bratislave môžete zavítať každý deň aj počas víkendov a užiť si skutočnú porciu poriadnej zábavy. Možnosťou je však pre deti pripraviť program v podobe netradičného denného tábora. Tábory sú tematické, každý deň iné, deti majú kreatívne doobedia s animátormi. „Užijú si tajomstvá vesmíru, starého Egypta, príbeh príchodu Cyrila a Metoda, nazrú do bublinkového sveta a zažijú laserovú šou, naučia sa jazyky predkov – hlaholiku a množstvo iných dobrodružných výprav za poznaním,“ hovorí o obsahu aktivít Miroslava Pavelková.

Narodeninové párty

Netradičné a preto nezabudnuteľné. Možnosť zažiť narodeninovú oslavu v netradičnom štýle s kostýmami, zábavou, hudbou je samo o sebe darčekom. Počas leta je veľmi obľúbené aj stolovanie pod šírym nebom – či už obyčajný piknik v tráve, alebo zorganizujete voňavé grilovanie pre priateľov. To, že všetkým bude na čerstvom vzduchu výnimočne chutiť, je jasné,“ hovorí  Miroslava Pavelková  o jednej z možností ako prežiť nevšednú atmosféru.

Zabaviť a vzdelať

To je hlavným cieľom a základnou prioritou Atlantis Centier . V prvom rade prostredníctvom popularizácie vedy pre deti a rodičov. „Toto sa snažíme dosiahnuť predstavením fyzikálnych zákonov a prírodných javov hravou a inšpiratívnou formou. Našou prioritou  je vytvoriť jedinečný zážitok z učenia, ktorý v základoch zmení prístup slovenských detí a mládeže k vedomostiam,“ uzavrela Miroslava Pavelková.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 1 referencií
Atlantis Centers

ATLANTIS CENTERS V BRATISLAVE UKONČIL SVOJU ČINNOSŤ! Našim poslaním je vytvoriť jedinečný…

ZŠ s MŠ Ľubeľa č.161 -hodnotenie

V mene celej triedy môžem povedať, že z vašou prácou sme boli spokojní.Program…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím