Spravte si s deťmi skutočný letný tábor slobody!

Aktivity pre deti

Marek 14.05.201514735

Spravte si s deťmi skutočný letný tábor slobody!

Neobmedzená voľnosť, poznanie, sloboda a čarovné chvíle v prírode, pri mori, jednoducho všade tam, kam vás srdce zaveje. Strávte s deťmi toto leto inak. Vychutnajte si skutočný život cestovateľov a pripravte im dovolenku, alebo v podstate tábor, v ktorom budú ako skutoční nomádi kočovať po najkrajších miestach Slovenska, alebo zahraničia v karavane. Ide o dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú.

 

Stačí mapa a...

Chuť cestovať, spoznávať, zažiť niečo, čo sa nedá, ak vyrazíte len na jedno miesto. „Každý už zažil sklamanie z dovolenky, keď skutočnosť ani náhodou nezodpovedala fotografii z katalógu. Pri ceste karavanom ostávate iba tam, kde sa vám to páči. Neriešite ako dlho, či kde. Ste pánmi svojho času aj plánu trasy,“ hovorí pán Tománek zo spoločnosti Base camp.

Od Slovenského raja až do Škandinávie

Dobrodružné leto v karavanovom tábore sa dá stráviť prakticky kdekoľvek. Pán Tománek zo spoločnosti Base camp odporúča jednoznačne Škandináviu, kde môžete stáť skutočne kdekoľvek, uloviť si rybu v jazere, založiť tábor v divočine a vychutnávať si nedotknutú prírodu. Pre tých, čo chcú mať vyššie pohodlie, sú prakticky po celej Európe karavánové státia a kempy, kde máte sprchy, animačný program, multifunkčné športoviská a kompletné plnohodnotné zázemie.

Vydrží dlhé týždne

Kto nechce pevné stanovište, nemusí. Obytné automobily spoločnosti Base Camp sú určené pre 2 – 4 osoby, väčšie vozidlo pojme 4 – 6 ľudí. Má zásobník na 100 litrov pitnej vody, plynové zásobníky na dva mesiace varenia, solárne panely, ktoré dobíjajú batérie a dávajú kompletnú energiu potrebnú na fungovanie a život v karavane. Súčasťou je chemická toaleta, dá sa umývať v sprchovacom kúte, aj variť v malej kuchynke. S karavanom ste plne sebestačnými. „Sú dobrodruhovia, ktorí si len počas cesty dopĺňajú vodu a križujú krajiny ako sa im páči. Spotreba automobilov sa priemerne pohybuje na úrovni 10 l nafty na 100 Km, čo poteší. Autá sú do 3,5 tony, takže na ne platia štandardné mýtne poplatky ako na osobné automobily,  a postačuje aj vodičský preukaz skupiny B“ dodáva Tománek.

Sloboda, ktorú človek musí zažiť

Vziať deti na výlet do neznáma, je nesmierne dobrodružstvo. Je to skutočný zážitok, pri ktorom sa môžete hrať na indiánov, alebo aj spať pod holým nebom. Zatiahnuť karavanom ďaleko od civilizácie a počúvať zvuky lesa, rieky alebo mora či oceánu. Riaďte sa len mapou a srdcom a vyskúšajte životný štýl karavanistov. Môžu to byť jedny z najkrajších zážitkov, keď prežijú dieti s rodičmi v karavane spoločne veľké dobrodružstvá a spoznávajú svet, kde cesta je cieľom. Zabudnite na nudné dovolenky na jednom mieste, dajte deťom dobrodružstvo a sami ho zažite s nimi

Komentáre Disqus.
(4.8/5) 6 referencií
Base Camp

Naša spoločnosť momentálne ponúka celoročne na prenájom dve obytné vozidlá Fiat Rimor Europeo a…

karavan

požičanie karavanu

Július Cako

1 622

Zapozicanie obytneho automobilu -…

Vyborna kvalita od "A" po "Z"

Prenájom

Bola som veľmi spokojná s dodanou službou, príjemná ústretová komunikácia,…

Base Camp
4.8/5 6 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím