Tábory ideálne aj pre prvotáborníkov

Aktivity pre deti:Kam s deťmi počas leta?

Marek 12.05.201516741

Tábory ideálne aj pre prvotáborníkov

Premýšľate, aký program počas prázdnin vymyslieť pre deti? Jednou z alternatív je pobytový tábor. Prvé odlúčenie od domova však môže byť stresujúce. Preto sa v táboroch Primon zamerali práve na deti, ktoré ešte skúsenosti s táborom nemajú a ponúkli skvelé možnosti táborov s ohľadom na individuálne potreby detí.

Rodinný typ táborov

To hovorí za všetko. Mgr. Monika Pristachová z Organizácie pre deti a mládež PRIMON vysvetľuje, že v ich táboroch je vždy na jednom turnuse maximálne 60 detí, vďaka čomu sú schopní každému dieťaťu dať individuálny prístup. Tak sa v tábore môžu cítiť príjemne aj deti, ktoré sú na pobytovom tábore prvý raz.

Animátorov si vychovali

Ďalším veľkým pozitívom, o ktorom hovorí Mgr. Monika Pristachová  sú ich animátori: „Animátorov nehľadáme pred sezónou, nie sú prenajatí. Sú to odchovanci našich táborov, s ktorými spolupracujeme roky. Práve to nám dáva možnosť budovať v tábore priateľskú, rodinnú atmosféru a nadväzovať kamarátstva.“ Vedúci sú zároveň zodpovední a vedia deťom pripraviť tie najobľúbenejšie aktivity.

Prostredie zaváži veľa

Tábory PRIMON sa odohrávajú v prekrásnom prostredí Kremnice a Podskalia. Už to samotné predpokladá aktivity, ktoré mestské deti na sídliskách zažiť možnosť nemajú. Príkladom sú živé aktivity priamo v prírode, ktoré tábory prinášajú. Zaujímavé je aj ich zameranie.

Farki tábor

Jedinečný svojho druhu na Slovensku, keďže ide o farský tábor pod záštitou Nitrianskeho biskupstva. Okrem hier, zábavy a bláznovstiev majú deti prítomného kňaza počas celého tábora a samozrejmosťou sú aj modlitby a omše.

Hasičský tábor

Kto nechcel byť aspoň raz v živote hasičom? Na malé splnenie detského sna tak môžete deti vystrojiť už toto leto. „Je to tábor pre tých, ktorí obdivujú prácu hasičov a chcú si vyskúšať v praxi, čo všetko musia hasiči zvládnuť a s akými nástrahami a úlohami sa stretávajú,“ hovorí Monika Pristachová.

Tajný agent

Tento tematický tábor prináša  dobrodružstvo a adrenalín. Zábava a bojové umenie. Na tábore dieťa získa skúsenosti s odoberaním odtlačkov, bude pracovať s vysielačkou pri riešení zložitého prípadu. Potichu a maskovaný bude prenasledovať pašerákov. Naučí sa základné techniky bojového umenia, ktoré využívajú agenti po celom svete a mnoho ďalšieho. Zážitkové tábory sú práve to, čo deti z roka na rok viac a viac obľubujú. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 16 referencií
Organizácia DaM…

Organizácia pre deti a mládež Primon je dobrovoľné občianske združenie. Spĺňame všetky zákonom…

krissy1

1 680

Letny tabor

maximalna spokojnost od veducich,ubytovania ,kuchyne,aktivit pre deti,vyletov …

1702

1 1626

Tami

Môžem len vrelo odporúčať 100% moja dcéra už tento rok ide po tretí krát a už…

ivana666

1 213

letný tábor

V tábore som bola prvýkrát minulý rok a veľmi sa mi páčilo. Ubytovanie bolo…

Organizácia DaM…
5/5 16 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím