Detské aktivity už od narodenia!

Aktivity pre deti:Športová výchova detí

Marek 20.08.201521568

Detské aktivity už od narodenia!

Pohyb v každom veku prospieva telu. Správny prístup k dieťaťu už od narodenia je tým najlepším, čo môžu pre neho rodičia urobiť. Preto sa Lenka Gawronová z Detského centra Julinka rozhodla venovať deťom už od nula rokov.

Deti môžete zveriť profesionálom

V Detskom centre Julinka nájdu rodičia pre svoje deti od 1 do 5  celodenné opatrovanie . Zároveň možno deti už od šesť mesiacov priviesť na ľahké cvičenia na fit lopte. „Deti počas pobytu v centre sú cez pohybové, hudobné, montessori a tvorivé vzdelávacie aktivity vedené k zlepšovaniu jemnej, hrubej motoriky, koordinácie a kreativity. Počas týždňa sa striedajú. Tancujeme s Julinkou, Montessori dielničky, Teddy bear lessons, jazdecký a plavecký.

Práve týmto sa odlišujeme od ďalších centier v Dubnici,“ hovorí o centre Lenka Gawronová.

Aktivity na rozvoj vzdelávania

Aj malé deti sa už môžu učiť. Prirodzene nejde o žiadne memorovanie, ale oboznamovanie sa so svetom a okolím. Preto v Detskom centre Julinka ponúkajú aj tanečno - hudobný program pre deti, ktorý zahŕňa hrubú motoriku, koordináciu a flexibilitu. Súčasťou hier sú aj tvorivé dielne, kde deti majú možnosť zábavnou formou rozvíjať svoju jemnú motoriku a zároveň získať vedomosti o rôznych materiáloch a možnosti ako ich využiť. Tak isto cvičenie na fitlopte už od šesť rokov, Tancujeme s Julinkou a iné. Lenka Gawronová dodáva, že okrem toho pripravujú aj angličtinu od dvoch rokov, aby pri učení cudzích jazykov zachytili prirodzenú schopnosť dieťaťa vnímať reč a učiť sa ju.

Špeciálny program pre deti od narodenia

Od septembra sa v Deckom centre Julinka spúšťa aj unikátny program nazvaný Miminko plus. Ide o aktivity už pre novorodencov, ktoré majú cieľ rozvinúť ich motoriku, zrak, sluch, ale aj správne návyky pohybov. Takýto tréning trvá štyri mesiace a deti sa v jeho priebehu rozvíjajú úplne inak ako deti, ktorým nie je venovaná toľká pozornosť. Sú to cvičenia zásadne iba spoločne s matkou dieťaťa, no na druhej strene pod odborným dohľadom.  Pre dieťa ide o nový rozmer hry, ktorý ho už od narodenia správne formuje. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Detské centrum…

Detské centrum Julinka už druhým rokom poskytuje svoje služby pre deti z Dubnice nad Váhom a…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím